MgA. Daniela Maya Gébová, CSB

Cestovatelka a dokumentaristka, kambo naturista praktikant
O mentorovi

Vzdělání:
Australská tantrická škola – Dakini, taoistické techniky
Mezinárodní škola chrámového umění (ISTA) – Duchovní sexuální šamanské techniky
Výcvik Sexologické práce s tělem s Josephem Kramerem
Evropská akademie somatického vzdělávání – holistická terapie a smyslná tantrická masáž D. Palečková a R.Vojík
Trénink mystické masáže s Mahasatvaou Ma Anandou Saritou a Nisargou – tantrická kašmírská a taoistická masáž a rituály.
Mahasatvaa Ma Ananda Sarita – ve výcviku mezinárodního školení učitelů Síla ženy a esence bohyně, Bali
Tantrayoga – učitelský výcvik, Šrí Kálí Ashram Indie
Soeni Love – Škola erotických tajemství, šamanská tantrická cesta,
Workshopy s Felixem Ruckertem Schwelle 7 Berlín, Londonem Faerie a Ruby May
Výcvik praktikanta Kambonaturista , Peru
Reiki, Reconnectivní léčení, Kinesiologie, EFT, Metamedicína

Mayina cesta k masážím a holisticko-somatické práci s tělem se vyvíjela během let studia mnoha různých energetických praktik, tantrických mezinárodních škol a setkání se šamany z různých kultur.
Zaměřuje na léčbu sexuálních traumat a pánevní oblasti: vaginální a anální mapování, předčasná ejakulace, poruchy erekce, masáž prostaty, yoni, léčení jizev, problémy s bolestivou menstruací a při menopauze.
Výuka tantrických masáží, taoistických technik a práce s tělem – Velký tah, orgasmická yoga a meditace,, partnerská komunikace atd… Léčení, potěšení, transformace, vzrušení, vše může být součástí masáže, kterou Maya doporučuje delší, případně ji zkombinovat s konzultací. Při delších masážích je možná masáž 4. dimenze (hlavových dutin),. Nejen že se opravdu do této dimenze propadnete, ale také může být velmi léčivé po úrazech.

Články mentora

Další Mentoři

MUDr. Pavel Špatenka

Doktor medicíny

Přístup sebepoznání využívá MUDr. Špatenka v individuální práci s klientem, přednáší o něm na odborných seminářích, vede školu sebepoznání a kurzy, kde sebepoznání prakticky vyučuje. Vyvíjí bohatou publikační činnost v populárně-odborné oblasti, vydal pět knih a nesčetně tematických článků v médiích.

Ivo Janeček

Lektor, couch a terapeut

Na svých kurzech a terapií s jednotlivci i páry využívá pouze takové techniky, které umožňují přímé prožití vlastní jedinečné zkušenosti. Prošel jsem si mnoha metodami a směry – koučink, hlubinná abreaktivní psychoterapie, šamanismus, Tantra, Reiki, holotropní dýchání, aromaterapie, masáže, astrologie, tarot, muzikoterapie.

Markéta Zika Koppová

Terapeutka a lektorka v oblasti sexuality a intimních vztahů

Po ergoterapeutické praxi se vzdělávala v oblasti pedagogiky, psychologie, tantry, masáží a různých dotykových terapií. Na základě kalifornského výcviku Sexological bodywork poskytuje ve své praxi, možnost rozvoje osobnosti v oblasti milostného života pro ženy, muže i páry. Ke zkvalitnění intimního života svých klientek a klientů využívá moderní přístup v podobě konzultací, výuky práce s tělem, efektivních sebeprožitkových technik a koučování domácí praxe.

Jan Komeda

Lektor, couch, zakladatel Školy Umění milování

Jan provází skupiny, páry i jednotlivce na cestě osobního rozvoje tantrou, transformací stínu a vztahovou dynamikou s radostí, hloubkou a humorem. Tyto metody vnímá jako účinnou cestu k nalezení plné živosti, osobní svobody, skutečné lásky, naplnění a radosti v životě. Prošel mnoha výcviky tantry, šamanismu, transformace stínu a moderních sexuologických a vztahových témat v různých koutech světa.