O projektu

VĚDOMÁ REALITA Ponořme se společně do témat, která by již neměla být tabu, vzdělávejme se a posouvejme ve svém osobním příběhu.

Jak vše začalo

Už dlouho jsem si uvědomovala, že v tom, co vidíme kolem sebe je mnohem víc, nežli jsme si mnozí ochotni připustit. Šlo mi prvotně o vztahy a sexualitu, které jsou vzájemně propojeny. Moje zvídavá mysl se nehodlala smířit jen s jakousi fádní a monotónní realitou. Existují sexuální prožitky, které dokáží otevřít další rozměr života a tak posunout vnímání celého těla na duchovnější úroveň? Kolik toho můžeme změnit, pokud si svou vlastní sexualitu uvědomíme a prožijeme? Jak sexualitu zahrnout do zdravé výchovy dětí a dospívajících? Odpověď na tyto otázky a na mnohé další jsem hledala s pestrou paletou odborníků, lektorů, certifikovaných terapeutů a lékařů. Dodnes mi jejich neobyčejné příběhy zní v uších a domnívám se, že jsem narazila na zlatou žílu pochopení podstaty lidského života.

Procházet videa

O co v projektu jde

Projekt Vědomá realita je postaven především na webinářích. Námětů je celá řada, nejvíce se však dotýkají vztahů a sexuality samotné, kterou se snažím uchopit více konkrétně. Pohovoříme o oblasti týkající se menstruace, orgasmu, dotyku těla, nevěře, atp. Zkrátka témata, o kterých se stále mnozí z nás ostýchají hovořit nahlas. Lektoři jsou profesionální terapeuti s dlouholetou zkušeností v daném oboru a věřím, že jejich odborné rady pomohou v jemné osvětě a uvědomění si vlastního nastavení. Domnívám se, že sexualita je základním stavebním kamenem lidského života, o který je třeba pečovat a v některých případech na něm vědomě zapracovat. Vždyť sexualitou vše začíná a život se kolem ní točí prakticky neustále. Platforma Vědomá realita je tím správným prostředkem, jak se stát svým lepším rádcem a porozumět vlastním pocitům a pocitům jiných.

Mentoři projektu

Co Vám můžu slíbit

Každý měsíc bude přibývat další obsah a platforma se bude plnit kvalitními tématy a cvičeními pro váš hlubší rozvoj. Webináře pro vás budou nachystané každý měsíc.

Členství

Kam projekt směřuje do budoucna

Do budoucna plánuji online webináře. Na ně bude možné se přihlásit a v reálném čase být součástí webináře formou vašich vlastních dotazů. Cílem je zodpovědět přesně to, co vás zajímá a přiblížit tak téma k vám a vašim osobním příběhům. Součástí rozvoje budou debaty lektorů na jedno téma a tím posouvání kontextů do vyšších rozměrů. Chystáme se na festivaly a různá setkání. Jedním z nepřehlédnutelných kroků je překlopení online sféry do reality. Tohoto bych ráda dosáhla formou prodloužených víkendů, kde mimo relaxační část proběhnou praktická cvičení seberozvoje. I když je vše zmíněné v tuto chvíli jen hudba budoucnosti, věřím, že se mi podaří tyto melodie opravdu zahrát.

Poděl se o tvůj nápad
NĚCO NA ZÁVĚR „Prvním krokem na cestě ke štěstí je učení se.“ Dalajlama