Vendula Kociánová

Průvodkyně vztahy, sexualitou, zdravím a životními výzvami
O mentorovi

Je průvodkyně vztahy, sexualitou, zdravím a životními výzvami. Život ji Těžkými zkouškami a lekcemi naučil nehroutit se z něj a tudíž jej vnímá jako hru. Dokáže lidem zprostředkovat nadhled a hloubku, kterou sami nejsou schopni uvidět. Nebojí se vážných témat, o kterých se ve společnosti raději „nemluví”.
Odpovědnost za svůj život je to nejvíce, co můžete získat. Tímto postojem se dostanete mimo škatulku „Oběť x Viník” a ve všem, co se děje uvidíte hluboký smysl. Není tak těžké se vymanit ze stále se opakujích schémat. Stačí chtít a udělat první krok. Pak už se život postará.
Autorka ebook Oáza rozkoše pro uzdravení ženského lůna v domácím prostředí
Nadšená blogerka.
Propagátorka hojného života bez dřiny a trápení.
Každodenní průvodce v osobních konzultacích.
Motivátorka přesně tam, kde potřebuješ.
Šťastná partnerka
Šťastná máma v neustálém zácviku.

Články mentora

Další Mentoři

Jan Komeda

Lektor, couch, zakladatel Školy Umění milování

Jan provází skupiny, páry i jednotlivce na cestě osobního rozvoje tantrou, transformací stínu a vztahovou dynamikou s radostí, hloubkou a humorem. Tyto metody vnímá jako účinnou cestu k nalezení plné živosti, osobní svobody, skutečné lásky, naplnění a radosti v životě. Prošel mnoha výcviky tantry, šamanismu, transformace stínu a moderních sexuologických a vztahových témat v různých koutech světa.

Patrik Balint

Regresní terapeut a couch

Patrik se zabývá především regresní terapií. Vede semináře a kurzy orientované na přítomnost. Jeho další specializací je psychická příprava na porod a mateřství, numerologie, koučování firem, sportovců, manažerů a klientů.

Markéta Zika Koppová

Terapeutka a lektorka v oblasti sexuality a intimních vztahů

Po ergoterapeutické praxi se vzdělávala v oblasti pedagogiky, psychologie, tantry, masáží a různých dotykových terapií. Na základě kalifornského výcviku Sexological bodywork poskytuje ve své praxi, možnost rozvoje osobnosti v oblasti milostného života pro ženy, muže i páry. Ke zkvalitnění intimního života svých klientek a klientů využívá moderní přístup v podobě konzultací, výuky práce s tělem, efektivních sebeprožitkových technik a koučování domácí praxe.

Ivo Janeček

Lektor, couch a terapeut

Na svých kurzech a terapií s jednotlivci i páry využívá pouze takové techniky, které umožňují přímé prožití vlastní jedinečné zkušenosti. Prošel jsem si mnoha metodami a směry – koučink, hlubinná abreaktivní psychoterapie, šamanismus, Tantra, Reiki, holotropní dýchání, aromaterapie, masáže, astrologie, tarot, muzikoterapie.