Vendula Kociánová

Průvodkyně vztahy, sexualitou, zdravím a životními výzvami
O mentorovi

Je průvodkyně vztahy, sexualitou, zdravím a životními výzvami. Život ji Těžkými zkouškami a lekcemi naučil nehroutit se z něj a tudíž jej vnímá jako hru. Dokáže lidem zprostředkovat nadhled a hloubku, kterou sami nejsou schopni uvidět. Nebojí se vážných témat, o kterých se ve společnosti raději „nemluví”.
Odpovědnost za svůj život je to nejvíce, co můžete získat. Tímto postojem se dostanete mimo škatulku „Oběť x Viník” a ve všem, co se děje uvidíte hluboký smysl. Není tak těžké se vymanit ze stále se opakujích schémat. Stačí chtít a udělat první krok. Pak už se život postará.
Autorka ebook Oáza rozkoše pro uzdravení ženského lůna v domácím prostředí
Nadšená blogerka.
Propagátorka hojného života bez dřiny a trápení.
Každodenní průvodce v osobních konzultacích.
Motivátorka přesně tam, kde potřebuješ.
Šťastná partnerka
Šťastná máma v neustálém zácviku.

Články mentora

Další Mentoři

Jan Komeda

Lektor, couch, zakladatel Školy Umění milování

Jan provází skupiny, páry i jednotlivce na cestě osobního rozvoje tantrou, transformací stínu a vztahovou dynamikou s radostí, hloubkou a humorem. Tyto metody vnímá jako účinnou cestu k nalezení plné živosti, osobní svobody, skutečné lásky, naplnění a radosti v životě. Prošel mnoha výcviky tantry, šamanismu, transformace stínu a moderních sexuologických a vztahových témat v různých koutech světa.

Terezie Dubinová

Lektorka, autorka knih, astroterapeutka

Vystudovala kulturologii a hebraistiku, věnuje se tematice ženské spirituality, židovské spirituality, spirituality nového paradigmatu. Autorka knih mj. Ženy v Bibli, ženy dnes a Kořeny ženské spirituality: Návrat a transformace starověké moudrosti. Miluje Středozemní moře, Slunce, teplo, svoji rodinu a svoji kočku.

MgA. Daniela Maya Gébová, CSB

Cestovatelka a dokumentaristka, kambo naturista praktikant

Věnuje se sexuologické práci s tělem, tantře, masážím, terapiím a šamanismu. Vede semináře a zaměřuje se na individuální práci s klientem v oblasti osobního rozvoje a vědomé transformace, mimo jiné zaměřené na intimitu a sexualitu.

Vladana Augstenová

Sexuální asistentka pro znevýhodněné lidi a sexologický bodyworker

Je průvodkyně v oblasti sexuality, intimity a osobního rozvoje, kvalifikovaná Sexualní asistentka pro handicapované lidi a seniory, a Certifikovaný Sexologický Bodyworker.