Vendula Kociánová

Průvodkyně vztahy, sexualitou, zdravím a životními výzvami
O mentorovi

Je průvodkyně vztahy, sexualitou, zdravím a životními výzvami. Život ji Těžkými zkouškami a lekcemi naučil nehroutit se z něj a tudíž jej vnímá jako hru. Dokáže lidem zprostředkovat nadhled a hloubku, kterou sami nejsou schopni uvidět. Nebojí se vážných témat, o kterých se ve společnosti raději „nemluví”.
Odpovědnost za svůj život je to nejvíce, co můžete získat. Tímto postojem se dostanete mimo škatulku „Oběť x Viník” a ve všem, co se děje uvidíte hluboký smysl. Není tak těžké se vymanit ze stále se opakujích schémat. Stačí chtít a udělat první krok. Pak už se život postará.
Autorka ebook Oáza rozkoše pro uzdravení ženského lůna v domácím prostředí
Nadšená blogerka.
Propagátorka hojného života bez dřiny a trápení.
Každodenní průvodce v osobních konzultacích.
Motivátorka přesně tam, kde potřebuješ.
Šťastná partnerka
Šťastná máma v neustálém zácviku.

Články mentora

Další Mentoři

MUDr. Pavel Špatenka

Doktor medicíny

Přístup sebepoznání využívá MUDr. Špatenka v individuální práci s klientem, přednáší o něm na odborných seminářích, vede školu sebepoznání a kurzy, kde sebepoznání prakticky vyučuje. Vyvíjí bohatou publikační činnost v populárně-odborné oblasti, vydal pět knih a nesčetně tematických článků v médiích.

Šárka Simonidesová

Certifikovaná lektorka Hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues

Šárka Simonidesová je certifikovaná lektorka Hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues. Šárka byla přímou studentkou Dinah Rodrigues, která jako jediná na světě může certifikát vydávat. Je jednou z mála certifikovaných lektorek Hormonální jógy pro muže, ženy i diabetiky.

Ing.Petr Lexa

Lektor seminářů „Zdravé dospívání“ a „Od chlapce k muži“

Prošel intenzivními kurzy Celostní smyslné masáže, Core touch, Zralý muž a Somatic sex educator, díky kterým získal cenné zkušenosti jak efektivně a zároveň citlivě předávat informace, které se týkají intimity a dospívání.

Terezie Dubinová

Lektorka, autorka knih, astroterapeutka

Vystudovala kulturologii a hebraistiku, věnuje se tematice ženské spirituality, židovské spirituality, spirituality nového paradigmatu. Autorka knih mj. Ženy v Bibli, ženy dnes a Kořeny ženské spirituality: Návrat a transformace starověké moudrosti. Miluje Středozemní moře, Slunce, teplo, svoji rodinu a svoji kočku.